Суд пом’якшив запобіжний захід для одеського судді Бурана, обвинуваченого в корупції

Home  >>  Що нового?  >>  Суд пом’якшив запобіжний захід для одеського судді Бурана, обвинуваченого в корупції

Суд пом’якшив запобіжний захід для одеського судді Бурана, обвинуваченого в корупції

6
Feb,2018
Avatar
0

Сьогодні Заводський районний суд Миколаєва змінив запобіжний захід судді Малиновського районного суду Одеси Олексію Бурану з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт із зобов’язанням носити електронний браслет. Судді висунули обвинувачення за статтею про «одержання неправомірної вигоди службовою особою».

Захист просив призначити судді домашній арешт у нічну пору доби, а прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури клопотав про необхідність продовження терміну тримання під вартою.

29 березня 2016 року в Національному антикорупційному бюро повідомили, що одного з суддів Малиновського районного суду Одеси викрили детективи бюро спільно з працівниками Національної поліції на отриманні неправомірної вигоди у сумі 500 тисяч гривень, які він вимагав через посередника «для винесення певного судового рішення» в цивільній справі про стягнення боргу.

У НАБУ тоді заявили, що під час проведення слідчих дій вказаний суддя чинив опір працівникам бюро, застосувавши вогнепальну зброю на ураження.

31 березня Верховна Рада дала згоду на затримання та арешт Бурана.

У парламенті суддя заявив, що висунуті йому обвинувачення не відповідають дійсності.

коментарі: