«Опозиційний блок» вилучив із партії депутата через антисемітські висловлювання

Home  >>  Що нового?  >>  «Опозиційний блок» вилучив із партії депутата через антисемітські висловлювання

«Опозиційний блок» вилучив із партії депутата через антисемітські висловлювання

12
Feb,2018
Avatar
0

У Дніпрі депутата міськради від політичної партії «Опозиційний блок» Сергія Суханова, що припустився антисемітських висловлювань у соцмережах, вилучили з партії. Про це Радіо Свобода 12 лютого повідомила керівник фракції партії в міській раді Наталія Начар’ян.

За її даними, депутат вилучений з партії рішенням політради обласної партійної організації.

«Будь-які прояви ксенофобії неприпустимі. Неприпустимі будь-якою людиною – «опоблоківцем», «укропівцем», «БППшником». Ми різко засуджуємо такі висловлювання. Реакція є», – сказала Наталія Начар’ян.

Раніше стало відомо, поліція відкрила кримінальне провадження щодо депутата Дніпровської міської ради Сергія Суханова, обраного від партії «Опозиційний блок», через пост у Facebook: депутата підозрюють у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. Про це повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов з посиланням на слідче управління поліції. 

За його даними, справа відкрита за статтею 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії).

У коментарі Радіо Свобода 10 лютого Сергій Суханов заявив, що принципово не згоден зі звинуваченнями в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі і назвав ситуацію «провокацією».

9 лютого Суханов на своїй сторінці у Facebook погрожував єврейській громаді Дніпра розпочати «визвольний рух» проти євреїв. Скріни з дописів Суханова оприлюднив блогер Ігор Куліковський. Цей пост депутата вже видалений. Натомість на сторінці з’явився допис з вибаченнями. 

коментарі: