МЗС України засуджує вирок Захтею, оголошений в анексованому Криму

Home  >>  Що нового?  >>  МЗС України засуджує вирок Захтею, оголошений в анексованому Криму

МЗС України засуджує вирок Захтею, оголошений в анексованому Криму

16
Feb,2018
Avatar
0

Міністерство закордонних справ України засуджує вирок, винесений підконтрольним Кремлю кримським судом фігурантові «справи українських диверсантів» Андрієві Захтею.

«Конвеєр незаконних вироків окупанта проти українців не зупиняється. Засуджуємо свавілля окупанта в окупованому Криму», – написала речниця МЗС Мар’яна Беца у Twitter.

16 лютого підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму засудив фігуранта «справи українських диверсантів» Андрія Захтея до 6 років і 6 місяців колонії суворого режиму і штрафу 220 тисяч рублів (близько 105 тисяч гривень). Захист Захтея заявив про намір оскаржити вирок.

10 серпня 2016 року ФСБ Росії повідомила, що в ніч на 7 серпня в Криму затримали групу «українських диверсантів», які нібито готували теракти на півострові.

Російські спецслужби заявляють, що затримані Євген Панов і Андрій Захтей були членами «групи диверсантів», яка нібито планувала здійснити теракти на об’єктах туристичної та соціальної інфраструктури півострова.

Пізніше Захтей підписав досудову угоду зі слідством, однією з умов підписання якої була відмова обвинуваченого від адвоката за угодою.

Влада України заперечує російські звинувачення на адресу українців і називає їх провокацією російських спецслужб.

Інший фігурант цієї справи Євген Панов залишається в СІЗО до 9 квітня 2018 року.

 

коментарі: