У Львові на підтримку Саакашвілі зібрали віче

Home  >>  Що нового?  >>  У Львові на підтримку Саакашвілі зібрали віче

У Львові на підтримку Саакашвілі зібрали віче

18
Feb,2018
Avatar
0

У Львові на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку на віче на підтримку «Всеукраїнського маршу за майбутнє» і Міхеїла Саакашвілі зібрались близько 300 осіб (за даними поліції), більшість осіб старшого віку. Організатори заходу в коментарі Радіо Свобода назвали цифру вчетверо більшу.

«Зібрались небайдужі львів’яни, які виступають зі своєю громадянською позицію. У нас є чітка вимога припинити переслідування політичних опонентів, перестати знищувати маленькі партії і ми вимагаємо відставки президента і Верховної Ради», – каже координатор Львівської обласної організації «Руху нових сил» Анатолій Крачковський.

За словами координатора, в останній момент взяти участь у вічі відмовилися представники «Самопомочі», ВО «Свобода», «Народного контролю», «Громадянської позиції», а підтримали захід у Львові громадські організації УНСО, «Рабів до раю не пускають».

«Наші представники організації тут, щоб висловити незадоволення політикою президента, тому що дублюється ситуація 2012 – 2013 років. Ми не готові назвати людину, яка може змінити ситуацію в Україні, але нині очевидно, що Україна перетворюється на авторитарну державу», – говорить учасник акції керівник ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський.

Також під час проведення віча його організатори збирали підписи за імпічмент президента.

Аналогічна акція 18 лютого відбулася і в Києві.

коментарі: