Апеляційний суд скасував рішення оштрафувати Ситника за позовом НАЗК

Home  >>  Що нового?  >>  Апеляційний суд скасував рішення оштрафувати Ситника за позовом НАЗК

Апеляційний суд скасував рішення оштрафувати Ситника за позовом НАЗК

20
Feb,2018
Avatar
0

Апеляційний суд Києва скасував рішення Солом’янського районного суду столиці, який оштрафував голову Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника за позовом Національного агентства з питань запобігання корупції. Про це свідчать дані на сайті апеляційної інстанції.

Згідно з цією інформацією, Апеляційний суд розглядав справу 19 лютого і ухвалив рішення на користь Ситника «у тому числі через відсутність події і складу адміністративного правопорушення».

Національне агентство з питань запобігання корупції 13 листопада 2017 направило до Солом’янського райсуду Києва протокол стосовно директора Артема Ситника, у діях якого агентство вбачає адміністративне порушення.

Водночас у НАБУ стверджували, що у визначені законом терміни надали відповідь на запит НАЗК і надіслали копії всіх запитуваних документів, також роз’яснили відсутність конфлікту інтересів у описаному НАЗК випадку. Сам Ситник не виключав можливості здійснення тиску на нього і його відомство через антикорупційну діяльність.

17 січня Солом’янський районний суд Києва оштрафував Ситника на 1700 гривень.

НАБУ розслідує кримінальні корупційні правопорушення, підслідними бюро є найвищі посадові особи.

коментарі: