Екс-працівник СБУ Щеголєв відмовився свідчити у справі Януковича, зате допитають свідка з Криму

Home  >>  Що нового?  >>  Екс-працівник СБУ Щеголєв відмовився свідчити у справі Януковича, зате допитають свідка з Криму

Екс-працівник СБУ Щеголєв відмовився свідчити у справі Януковича, зате допитають свідка з Криму

6
Mar,2018
Avatar
0

Колишній керівник столичного управління СБУ Олександр Щеголєв відмовився свідчити на суді у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича.

Заяву від Щеголєва про це, яку той направиви із СІЗО до Оболонського суду Києва, зачитав суддя Владислав Дев’ятко.

Водночас, як повідомляє із суду журналістка Ірина Ромалійська, планується допитати по відеозв’язку свідка з непідконтрольної Україні території Криму. За даними Ромалійської, йдеться про Оксану Медієву, яка «начебто їхала в автобусі, який у 2014 майданівці штурмували під Корсунь-Шевченківським».

Колишній начальник управління Служби безпеки України в Києві та Київській області Олександр Щеголєв перебуває під арештом до 25 квітня.

Наприкінці вересня 2015 року Генпрокуратура завершила досудове розслідування щодо нього за ознаками кримінальних правопорушень за статтями: незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій, перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, умисне тяжке тілесне ушкодження, а також умисне вбивство.

Оболонський районний суд наприкінці червня 2017 року розпочав заочний розгляд справи за звинуваченням у державній зраді екс-президента України Віктора Януковича. Події на Майдані розслідуються в окремому провадженні.

Екс-президент України Віктор Янукович, який втік до Росії після розстрілів на Майдані, всі звинувачення заперечує.

У лютому 2014 року під час сутичок протестувальників із силовиками в центрі Києва загинули понад сто осіб, сотні були поранені, найбільше з яких – 20 лютого. Більшість людей загинули від куль снайперів, які влучали протестувальникам у голову, серце і шию. Згодом загиблих учасників акцій протесту почали називати Небесною сотнею.

 

коментарі: