В анексованому Криму до пам’ятника Шевченку несли букети з синьо-жовтими стрічками (фото)

Home  >>  Що нового?  >>  В анексованому Криму до пам’ятника Шевченку несли букети з синьо-жовтими стрічками (фото)

В анексованому Криму до пам’ятника Шевченку несли букети з синьо-жовтими стрічками (фото)

9
Mar,2018
Avatar
0

У 204-ту річницю народження українського письменника і художника Тараса Шевченка кримчани вшанували його пам’ять покладанням квітів. Як повідомляє проект Радіо Свобода Крим.Реалії, люди зібралися біля пам’ятників Шевченку в Севастополі, Керчі, Ялті й Сімферополі.

У Сімферополі з квітами прийшли активісти Українського культурного центру. За їхніми словами, публічних акцій вони не проводять, оскільки підконтрольна Кремлю влада Криму забороняє їм публічну діяльність.

В Ялті до пам’ятника, який стоїть у сквері імені Тараса Шевченка, букети квітів у кольорах державного прапора України поклали на постамент пам’ятника, а кілька букетів вклали йому в руки.

Три роки тому, в 2015-му під час покладання квітів до пам’ятника Шевченку в Сімферополі проукраїнських активістів затримувала поліція.

Тарас Шевченко, український поет, письменник і художник, громадський і політичний діяч, народився 9 березня 1814 року. Він став одним із символів України, і день народження Тараса Шевченка українці вшановують як неформальне свято.

коментарі: