Аласанія заявив, що не буде «здавати» імена причетних до появи карти України без Криму

Home  >>  Що нового?  >>  Аласанія заявив, що не буде «здавати» імена причетних до появи карти України без Криму

Аласанія заявив, що не буде «здавати» імена причетних до появи карти України без Криму

19
Mar,2018
Avatar
0

Суспільний мовник не буде «здавати» імена причетних до зображення в ефірі телеканалу «UA:Перший» карти України без анексованого Росією Криму, заявив голова Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія в коментарі «Громадському радіо».

18 березня віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко зазначив, що не вважає випадковістю зображення карти України без Криму в ефірі «UA:Першого» та СТБ.

«Мені прикро, що посадовці так само ідуть за натовпом і займаються популізмом. Прізвища щоби що? Він хоче чого? Розп’яти, розвести багаття, щоб спалити людину, чи що він хоче? Він ніякого стосунку не має до суспільного мовника. Суспільний мовник є незалежним і жодного втручання у свої справи ми не потерпимо. Якщо прийде до нас компетентний орган, захоче провести слідство – він отримає всю допомогу… Ми не будемо здавати людей назовні. Це неправильно. Люди мають знати, що вони захищені», – сказав Аласанія.

16 березня в ефірі телеканалів «UA:Перший» та СТБ з’явилися зображення карти України без Криму. Обидва ЗМІ вибачилися і заявили, що трапилися помилки.

Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року. Захід визнав окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низки економічних санкцій. Москва заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

коментарі: