Суд у Москві розпочав слухання у справі журналіста Сущенка – Фейгін

Home  >>  Що нового?  >>  Суд у Москві розпочав слухання у справі журналіста Сущенка – Фейгін

Суд у Москві розпочав слухання у справі журналіста Сущенка – Фейгін

27
Mar,2018
Avatar
0

У Московському міському суді у вівторок розпочалися слухання по суті справи утримуваного в Росії українського журналіста Романа Сущенка, повідомив у Twitter адвокат Марк Фейгін.

«Процес у справі Сущенка розпочався. Роман Сущенко провину не визнав у повному обсязі», – повідомив адвокат.

ФСБ Росії 30 вересня 2016 року в Москві затримала Романа Сущенка, назвавши його співробітником української розвідки, який нібито «цілеспрямовано збирав відомості про діяльність збройних сил і військ національної гвардії Росії, що становлять державну таємницю». Кримінальну справу стосовно журналіста порушили за статтею «шпигунство».

Сам Роман Сущенко заявив у суді, що до затримання шість років офіційно проживав у Парижі і був власним кореспондентом агентства «Укрінформ». В «Укрінформі» підтвердили що Сущенко від 2002 року є кореспондентом агентства, і відкинули звинувачення в шпигунстві, відзначивши, що журналіст був у відпустці, коли прибув до Москви у приватних справах.

Українська сторона називає звинувачення проти журналіста безпідставними і вимагає негайно його звільнити.

Наприкінці березня адвокат Сущенка Марк Фейгін заявляв, що розгляд справи українського журналіста в російському суді може завершитися вже у  травні, і тоді ж під впливом міжнародних посередників Сущенко може бути звільнений. Втім підтвердження такого припущення з боку офіційних органів Росії немає.

коментарі: